Forever I'm With You -18 díl

14. července 2010 v 15:50 | T-14 team *Christins* |  Forever I'm With You
....
Přnáším další díl. David se nedá jen tak odbít a to Ness hodně vytáčí. Jenže David se opováží i o něco víc...
- V munlém díle -

,,Promiň," omlouval se, oči upřené do těch mích.

Polkla jsem. ,,Musíš ji pochopit."

,,Já ji chápu... bohužel."

,,Tak proč jí nedáš pokoj?" rozčilovala jsem se.

,,Ness... to co jsem udělal před čtyřmi, nebo pěti lety byla ta největší hloupost, jakou jsem mohl udělat... táta, smečka... všechno jsem nechal za sebou... a nejhorší bylo, že jsem to už ani nebyl já... byl to vlkodlak ve mně. Už jsem se nechtěl ani vrátit, ale pak se ve mě po dlouhé době vzbudila ta lidská část... láska k otci, věrnost ke smečce... a bohužel i dřívější láska k Belle," řekl a sklopil hlavu. ,,Tohle nedokážeš pochopit, ale hodně dlouho budeš jenom vlkodlak... nic jinýho."

,,Já vím... promiň, že jsem to tam vytahovala, ale ty jsi mě tak strašně vytočil! Musíš ji chvíly nechat, když se do týdne nevrátí, začneš ji hledat, platí?"

Chvíly mlčel. ,,Fajn."


NEMĚLA JSEM TO VIDĚNÍ TAK IGNOROVAT

,,Ou!" lekla jsem se, když jsem viděla ve svojim pokoji Ellenu v náručí Chrise, jak se poněkud vášnivě zabírali do líbání... jak šlo vidět, málem se pustili i do něčeho jiného.

Zakryla jsem si oči.

,,Chrisi, ty nemáš pokoj? Vyměníš mi prostěradla!" vyjekla jsem, i když jsem zkrz to všechno měla radost z toho, že se dali dohromady.

,,Neboj, nic se tady nestalo... ovšem kdybys nás nevyrušila..." smál se Chris. ,,Jdu k sobě, pak přijď," řekl na Ellenu, která stále seděla na mé posteli.

Samolibě jsem se na něho usmála, když procházel dveřma.

Mrkl na mě.

Já bouchla dveřma.

,,Nechtěla jsem..." omlouvala se Ellena.

Zašklebila jsem se. ,,To nic... tohle je ten nejmenší problém."

Sedla jsem si do křesla.

,,Co se děje?"

,,Víš... to je asi jedno," zamumlala jsem.

Zamračila se. ,,Víš, že mi můžeš říct všechno!"

,,Vím a vážím si toho."

,,Takže?" zeptala se zas.

Prohrábla jsem si vlasy. ,,Leah... utekla... asi víš kvůli komu."

,,No tohle!" vyjekla.

,,Jo, Emily je těhotná a pro ni už toho bylo moc. Jake jí chtěl hledat, ale já říkala, ať jí dá týden, že si to potřebuje všechno srovnat, tak došlo k menší hádce, ale už je to v pořádku."

,,To je mi líto... snad se brzo vrátí."

,,Doufám... víš, potřebuju si vyčistit hlavu, pojedem spolu na nákuppy, jo? Mám pro Jacoba něco objednané... Hm!" vyjekla jsem. ,,Málem bych zapoměla!"

Letěla jsem k notebooku a rychle naklikala na svůj Email.

4 nové zprávy.

Blikalo mi na liště, Ellen u stála u mě. Klikla jsem na ten od Davida.David18 píše: Wau! Tak to se ti teda omlouvám, no :-) ... ledová královno... Noo ale ta nabídka stále platí, jdeš semnou do kina? Vsadím se, že to tomu tvojemu ,,příteli" (zatím) vadit nebude... klidně vem i nějaké svoje kámošky. Odepiš co nejdřív.,,Kdo to kruci je?" zeptala se mě Ellena, která se netvářila zrovna příjemně. Věděla, jaké to s Jacobem mám, že je strašně žárliví, a taky ví, že bych ho nepodváděla.

,,Vysvětlím ti to hned co tomu chlapcovi odepíšu!"Asi jsem ti to dostatečně nenaznačila, nebo co! Nemarni čas! Zdá se, že ty mě brát jako kamarádku nebudeš, takže ti odepisovat nebudu!

Loučím se,

Renesmee!


,,Ach jo," vydechla jsem a podívala se na Ellenu, která se pořád tvářila nesrozumitelně.

,,Vysvětlím ti to!"

Vydechla. ,,Jo, to by bylo fajn!"


MILUJU JENOM JACOBA. ALE LIDÉ TO POCHOPIT ASI NEDOKÁŽOU.

,,Není to podle mě špatný, dát klukovi kamarádsky svůj email... ale tomu klukovi nejde o kamarádství... být tebou, řeknu to Jacobovi," naléhala.

Zelená! Objevilo se na semaforu. Dala jsem se opět do jízdy. Myšlenky jsem měla někde uplně jinde. Doufala jsem, že tam na něho nenarazím, když tam pracuje... ale proč se o něho tak starám? Mělo by mi to být jedno! A taky že mi to jedno je! Jen mi vadí, když to vždycky nechám zajít takhle daleko. Když řeknu Jakeovi, co mi píše, ten David by se nedožil zítřka. A já nechci, aby se Jacob pral.

,,Ten to ví," odpověděla jsem, ale pořád si hledila jízdy.

,,Ale?" začala na mě narážet, protože si byla jistá, že Jake neví všechno.

,,Ale neví o tom, co mi píše," zamumlala jsem poraženě.

Musela jsem dát přednost v jízdě, takže jsem na chvíly zastavila. Aut se z ničeho nic nahrnulo hodně, takže to vypadá na delší dobu. Netrpělivě jsem čekala... Leah utekla... Emily je těhotná... ten David mě neustále otravuje... pohádala jsem se s Jakem - se kterým to nakonec dopadlo dobře... Alice měla vidění, ve kterém má být, jak se líbám s tím Davidem... Chris a Ellena jsou spolu...

,,Jeď!" přerušila mě Ellena.

Šlápla jsem na pedál a vydala se kupředu.

,,Jsi v pořádku?" zeptala se po chvíli.

,,Je toho tolik..." zamumlala jsem.

Cesta trvala už jen chvilku. Zaparkovala jsem a vydali sme se do toho obchodního centra. Pomalu sme se blížili k tomu místu. Vůbec se mi tam nechtělo.

,,Dobrý den!" pozdravila jsem neznámého člověka, který stál zády ke mne, když jsem vešla do toho zlatnictví.

Otočil se.

David!

,,Jen si to vyzvednu a zase jdem!"

,,Dobře," smál se.

,,A spěchej!" nařkla Ellena. David si ji začal prohlížet... uznale.

,,Ve vaši rodině je zvykem mít ty nejkrásnější dívky?" zeptal se, když mi balil ten řerízek. Očkem jsem si ho prohlédla, byl dokonalý - ten řetízek..

Zlaté zkratky našich jmen  R&J byli pověseny na dlouhém zlatém řetízku.

Podala jsem mu obálku s penězi a krabičku s tím řetízkem jsem si vzala. Otočila jsem se a s nezájmem vykročila z toho zlatnictví, Ellena hned zamnou.

,,To je takový... blb!" nadávala Ellena, když sme nastupovali do auta.

Mlčela jsem. Chtěla jsem to mít za sebou.

,,Vem to do domu, já zaparkuju auto a příjdu za tebou do pokoje," řekla jsem Elleně a podala jí tašky. Tak jen kývla a šla do domu. Nasedla jsem zpátky do auta a zaparkovala ho do garáže. Vypla jsem motor, zavřela jsem a po té, co jsem vyšla, zmáčkla jsem tlačítko, co jsem měla u klíčku a garáž se automaticky zavřela.

,,Davide?" řekla jsem osobě, co stála předemnou. Byl to on! ,,Co tady chceš? Zavolám svého otce!" řekla jsem rozčíleně. Ale otce bych těžko zavolala, když můj táta je přiměřeně stejně starý. Myslel by si, že jsem blázen.

Byl sticha. Najednou se ke mně rozeběhl a vlepil mi pusu. Chytnul mě za ruce. Uvolnila se mi ruka a dala jsem mu facku. Skácel se na zem - mám mnohem větší sílu, než má on. Jeho tvář zčervenala.

,,Pomoc!" zaječela jsem a ve vteřině u mě všichni stáli... Táta, máma, Emmett, Chris...

V tom ze křoví vykoukl Jacob. Musel mě slyšet. V běhu se díval na mě a pak se podíval na Davida. Začal se celý třást. Rty se mu semknuly a nabral na rychlosti.

,,Zabiju tě!" vyštěkl Jake a chystal se mu dát ránu.

,,Jacobe! Zabiješ ho, to nedělej!" okřikl ho táta.

Jake z něho nespouštěl oči. ,,O to mi jde!" Táta k Jakeovi přiletěl a ve vzduchu přidržel Jacobovi pěst, kterou chtěl Davidovi napálit.

Seběhla jsem k mámě, ta mě pevně stiskla.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 TAMIA TAMIA | Web | 14. července 2010 v 19:05 | Reagovat

Jen at mu jake natrhne sandál :-) moc hezká povídka,jsem zvědavá, co bude dál :-)

2 nikysekcipisek nikysekcipisek | 10. srpna 2010 v 14:26 | Reagovat

to je napínavý jak kšandy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama